Αποτελέσματα 2018

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ 2018:

1. MantisKagialis Team (ομάδα του Παναγιώτη Μάντη)
2. Rebuild Construction (ομάδα του Βαγγέλη Χειμώνα)
3. Hellenic Police MUSTO (ομάδα του Αλέξανδρου Ταγαρόπουλου)
4. JMANIA Lucas (ομάδα του Γιώργου Παναγιωτίδη)
5. #SailingTeam78 (ομάδα του Παναγιώτη Καμπουρίδη)
6. North sails Ursa Minor (ομάδα του Σπύρου Βενετσιάνου)
7. MESS (ομάδα του Μιχάλη Βαϊδάνη)
8. ER LAC (ομάδα του Θεόδωρου Τσουλφά)


Αποτελέσματα Τελικού Αγώνα – ΝΟΕ: 5-7 Οκτωβρίου 2018

1. MantisKagialis Team (ομάδα του Παναγιώτη Μάντη)
2. Rebuild Construction (ομάδα του Βαγγέλη Χειμώνα)
3. Hellenic Police MUSTO (ομάδα του Αλέξανδρου Ταγαρόπουλου)
4. JMANIA Lucas (ομάδα του Γιώργου Παναγιωτίδη)
5. #SailingTeam78 (ομάδα του Παναγιώτη Καμπουρίδη)
6. North sails Ursa Minor (ομάδα Σπύρου Βενετσιάνου)
7. MESS (ομάδα του Μιχάλη Βαϊδάνη)
8. ER LAC (ομάδα του Θεόδωρου Τσουλφά)


ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

MantisKagialis vs Rebuild Construction 3 – 0


ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ:

Hellenic Police MUSTO vs #SailingTeam78 2-0

Αποτελέσματα Ημιτελικού Αγώνα – ΝΟΛ: 18-20 Μαΐου 2018

1.  Hellenic Police MUSTO (ομάδα του Αλέξανδρου Ταγαρόπουλου)
2. J-mania lucas (ομάδα του Γιώργου Παναγιωτίδη)
3. #sailingΤeam78 (ομάδα του Παναγιώτη Καμπουρίδη)
4. ομάδα του Μιχάλη Βαϊδάνη
5. ομάδα του Γιώργου Τσουλφά
6. Duente (ομάδα της Μαρίας-Χριστίνας Κοντογιαννοπούλου)
7. Jolly (ομάδα του Jurek Strzemiecki)
8. Πάραλος (ομάδα του Σωκράτη Καραμιτσόπουλου)


ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 

HELLENIC POLICE vs J-mania lucas 2-1


ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

#sailingΤeam78 vs Μιχάλης Βαϊδάνης 3-0

Αποτελέσματα Προκριματικών Αγώνων

Αποτελέσματα 3ου Προκριματικού Αγώνα – ΝΟΕ: 31 Μαρτίου -1 Απριλίου 2018

1. Γιώργος Παναγιωτίδης (J-mania)
2. ΓιώργοςΤσουλφάς
3. Μιχάλης Βαϊδάνης
4. Μαρία-Χριστίνα Κοντογιαννοπούλου

Αποτελέσματα 2ου Προκριματικού Αγώνα – Θεσσαλονίκη: 9-11 Μαρτίου 2018

1. Hellenic Police MUSTO (Tαγαρόπουλος)
2. PARALOS (Καζαντζής)
3. GRANMA (Πριτσούλης)
4. SAILORMOON (Τσαουσίδου)
5. SPEEDBOAT (Πετρίδης)
6. NCTH (Παπαγεωργίου)

Αποτελέσματα 1ου Προκριματικού Αγώνα – Κέρκυρα: 3-4 Μαρτίου 2018

1. Γιώργος Παναγιωτίδης (η ομάδα έχει ήδη εξασφαλίσει τη συμμετοχή της από την περυσινή κατάταξή της στη διοργάνωση)
2. Μιχάλης Βαϊδάνης (η ομάδα με αυτή τη διάκριση κέρδισε το ένα από τα 4 εναπομείναντα εισιτήρια για τον ημιτελικό)
3. Κώστας Πρίφτης
4. Μαρία-Χριστίνα Κοντογιαννοπούλου
5. Χάρης Κάλδης
6. Ευγένιος Γιούργας
7. Jurek Strzemiecki